Nils Olav Larsen, Krf - ordfører

NilsOlavLarsen_300x300.jpg


Medlem av Kommunestyret, Plan- og økonomiutvalget, leder, Administrasjonsutvalget, leder og Klageutvalget.

e-post 
Telefon 38 13 72 10
Mobil 950 20296

Berit Kittelsen, Ap - varaordfører

Oddvar Steinsland, Krf

Inger Turid Tonstad, Krf

Thoralf Steinar Løvdal, Krf

Else Lill Skuland, Krf

Harald Rønning, Krf

Harald Rønning.jpg


Medlem av Kommunestyret, Levekårsutvalget
e-post
Telefon 932 64 715

Steinar Fredriksen, Ap

SteinarFredriksen_300x300.jpg


Medlem av Kommunestyret, Levekårsutvalget

e-post
Telefon privat 38 15 72 50
Mobil 481 12 897

Solveig Robstad, Ap

Randi Moseidjord Fjellestad, Ap

Bjørn Robstad, Ap

Emma Martinovic, Ap

Torhild Steinsland Hægeland, Sp

Knut Føreland, Sp

Anne Gerd Eieland Eivindson, Sp

AnneGerdEivindson_300x300.jpg


Medlem av KommunestyretLevekårsutvalget, nestleder

e-post
Mobil 918 27 545

Line Skøii Vennesland Fraser, Frp

Magne Hunsbedt, Frp

Bernt Slettedal, H

Åse Eikeland, H

Oddbjørn Hagen, V

OddbjørnHagen_300x300.jpg


Medlem av Kommunestyret og Kontrollutvalget, leder

e-post
Mobil 934 05 431

Magne Kristensen, PDK

MagneKristensen_300x300.jpg


Medlem av Kommunestyret

e-post
Mobil 932 34 245

Vararepresentanter KrF

1. Øyvind Sørheim, 2. Harald Nygaard, 3. Sivun Pen, 4. Knut Arne Løvdal, 5. Kirsten Bestul, 6. Anna Heggland, 7. Ingrid Larsen, 8. Jan Vidar Mattingsdal, 9. Randi Marie Kristiansen, 10. Ann-Cathrine Sagedal, 11. Linda B. Koland

Vararepresentanter Ap

1. Glenn Lonebu, 2. Tor Robert Robstad, 3. Jan Helge Risdal, 4. Lars Jørgen Hauge, 5. Christina Tønnessen, 6. Torunn Fredvall, 7. Håkon Klausen, 8. Roald Olsen, 9. Anne Marie Mortensen, 10. Reidun Synnøve Landsverk Hauge.

Vararepresentanter Sp

1. Kjetil Ubostad, 2. Line Iveland, 3. Olga Lindekleiv, 4. Reidun Svaland, 5. Torleif Robstad, 6. Nils Olaf Bakkan, 7. Jostein Nordli

Vararepresentanter H

1. Øyvind Andersen, 2. Tor Søren Drivenes, 3. Vilde Karlsen, 4. Nina Schei Ledang, 5. Ingvald R. Ingebretsen, 6. Julie Vennesland.

Vararepresentanter Frp

1. Ketil Wiik, 2. Helge Bjerland, 3. Jørund Sagedal, 4. Bjørnar Rimereit, 5. Odd Reidar Loland, 6. Steinar Bjelland.

Vararepresentanter V

1. Melissa Tveit, 2. Astrid Tjomsås Frigstad, 3. Kåre Andor Arntsen, 4. Svein Erik Slåen

Vararepresentanter PDK

1. Grethe Løvlien Gundersen, Linda Kristensen, Oddvar Bentsen, Karl Fredrik Meling.